OKUL DOSTLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalliAnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Beşiktaş günlüğü

3 posters
YazarMesaj
crazy_leo_16
Etkili Üye
Etkili Üye
crazy_leo_16

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 1:44 pm

Beşiktaş günlüğü

Taraftar da mutlu
Birgün önce imzanın ertelenmesi Beşiktaş taraftarını kızdırmıştı. İnternet ortamında siyah-beyazlı taraftarlar Ertuğrul Sağlam'ın alınması yönünde baskı oluşturdular. Dün Beşiktaş'ın, Ertuğrul Sağlam ile görüştüklerini borsaya bildirince forumlarda, "Yönetim doğruyu yapıyor" mesajları dolaşmaya başladı.

Berk inanıyor
DIŞ
ilişkiler sorumlusu Mario Berk, "Hoca konusunda başkanımız tek yetkilidir. Ertuğrul, Beşiktaş'ın evladıdır. Vizyon sahibi genç bir hoca. Gönlümün her zaman ondan yana olduğunu söyledim. Başarılı da olur" ifadesini kullandı.

Sarp da izleniyor
Beşiktaş, Erciyesli Mustafa Sarp ve Altay'da oynayan Merter için de girişimlerde bulunuyor. Siyah-beyazlı yönetim iki oyuncu ve kulüpleriyle temasa geçti. Başkan Yıldırım Demirören'in, "Hocamınız da onayı olursa makul bir rakama bu oyuncuları alabiliriz. Ancak astronomik rakamlar veremeyiz" dediği öğrenildi.

Burak durmuyor
DİZİNDEN ameliyat olan Burak, "Sezon başında hazır olacağım" dedi. Genç oyuncu iyileşmesinin iki ay süreceğini, bunun tatile denk geldiği için şanslı olduğunu da söyledi. Burak büyük ihtimalle kampa gitmeyecek.

Program değişmez
Beşiktaş'ta izinler daha önce açıklandığı gibi 27 Haziran'da sona erecek. Siyah-beyazlı oyuncular Ümraniye'de yeni sezon için 27 Haziran'da topbaşı yapacak. Daha sonra ise kamp için Avusturya'ya uçulacak. Siefeld'te 4-16 Temmuz'daki kamptan sonra İstanbul'a dönülecek.

İşime bakarım
TATİLİNİ ülkesinde geçiren Runje, "Hocamızın kim olacağını elbette önemsiyorum. Ancak benim sözleşmem Beşiktaş ile. İzin bitince dönüp çalışmalara başlayacağım. Gelecek sezon hedefimiz şampiyonluk" diye konuştu.

BEŞiKTAŞLILAR
Beşiktaş'taki flaş gelişmeleri ayda 7 YTL'ye takip etmek için FOTOMAC yaz 7777'ye yolla!
benixy
Özel Üye
Özel Üye
benixy

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü Icon_minitimePaz Haz. 03, 2007 5:56 pm

paylaşım için tşk
http://www.forumyolu.net
selo
Yeni Üye
Yeni Üye

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 10:11 pm

bu payşaım için tşk
benixy
Özel Üye
Özel Üye
benixy

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 2:14 pm

selo sen semih misin Very Happy
http://www.forumyolu.net

Beşiktaş günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-